KURUMSAL
Hizmetlerimiz
Ahşap Stand

Ahşap fuar standları firmanızın kurumsal kimliğini, kalitesini ve prestijini daha iyi yansıtmanıza olanak sağlar. Özel olarak hazırlanan bu tür standlarda tasarımlarımız firmalarımıza özeldir. Tek kullanımlık standlardır fakat aynı standın tekrar kullanılması gereken durumlarda hassas işçilik ile stand sökülerek tekrar kurulabilir. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak düzen ve tasarımlarımız sayesinde fuarın gözde firması olabilirsiniz.


Modüler Stand

Modüler standlar alüminyum konstüksiyon üzerine hazır ölçülerde kullanılan suntalam/mdflam panellerin uygulanmasıyla oluşur. Ahşap standların aksine birçok defa kullanılabilen stand sistemidir. Görselliği ön plana çıkarmak ve işlevselliğini arttırmak amacıyla pleksi, cam, tül ve ahşap gibi sisteme uyumlu malzemeler de kullanılabilir. Ahşap stand avantajlarını daha uygun maliyetle yakalamak isteyen firmalar için çekici bir alternatiftir.


Maxima Stand

Eğer modern, etkileyici, prestijli ve aynı zamanda modüler bir stand çözümü arıyorsanız, Maxima tüm bu amaçlar ve daha fazlası için efektif şekilde kullanılabilen bir modüler profil sistemidir.Temiz hatları, zarif görünümü, özgün tasarımları ve uluslararası kalite anlayışı ile modüler sistemler içinde VIP sınıfında olan bu profil, fuar ortamında görsel çekicilik, ayrıcalık, fark edilirlik ve akılda kalıcılık sağlar.Fonksiyonelliği yalın bir estetik anlayışıyla güçlendiren Maxima, teknolojiye ve trendlere göre kendisini sürekli yenilemekte ve her zaman çağdaş çözümler sunmaktadır. Tasarımın çok güçlü bir iletişim aracı olduğunu düşünüyorsanız, maxima sistem bir tasarım ile ziyaretçilerinize standınıza ilk bakışta vereceğiniz mesaj “kalite ve prestij” olacaktır.